آسیاتک برترین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت به مناسبت 37 امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از 8 دی ماه سال 93 تا نیمه فروردین سال 94 به متقاضیانی که برای اولین بار از آسیاتک سرویس خریداری کنند، به مدت 3 ماه 7 گیگ اینترنت پرسرعت تا سرعت 4 مگ تنها با قیمت 37 هزار تومان ارائه می کند.

همچنین کاربران و مشترکان قدیمی آسیاتک، برترین ارائه‌ دهنده‌ اینترنت پرسرعت،  در صورت تمدید سرویس خود از تاریخ 8 دی ماه تا 15 فروردین سال آینده با شرکت در طرح ویژه زمستان تا بهار می توانند به مدت 3 ماه، سه گیگ ترافیک تا سرعت 4 مگ را با قیمت 22 هزار تومان دریافت نمایند.

علاوه بر این ، جشنواره استانی آسیاتک نیز همراه با مودم وایرلس تنها تا 22 بهمن نیز برگزار می گردد ،مشخصات جشنواره 4 ماه اعتبار رایگان به همراه 4 گیگ ترافیک رایگان + مودم وایرلس تنها 69,500  تومان می باشد.
لازم به ذکر است کاربرانی که از این تاریخ به خانواده بزرگ آسیاتک، رتبه یک اینترنت پرسرعت ADSL2+ کشور می پیوندند و سرویس های یکساله و بالاتر خریداری کنند در قرعه کشی هر ماه یک دستگاه خودرو تیبا2 (که برای تمام کاربرانی که از الکامپ به بعد سرویس های یکساله و بالاتر خریده اند) شرکت داده خواهند شد.

علاقه مندان جهت ثبت نام و راهنمایی بیشتر با دفتر امور نمایندگان  54230935  تماس حاصل فرمایند.