درباره اسپارک :

درباره ما :

 
شبکه فناوری اسپارک در تاریخ 24 آذر ماه سال 1389 تشکیل شد و در 23 اسفند 1389 به طور رسمی با نام تجاری اسپارک  پا به عرصه دنیای تجارت ایران زمین نهاد و در شاخه دیجیتال و فناوری اطلاعات فعالیت های خویش را در پی گرفت. این گروه که تحت نام اسپارک به یک مجموعه واحد تبدیل گشته است همواره تلاش دارد تا با ارائه خدماتی نو و کیفیتی ممتاز در محصولات خود نیازهای جامعه را جوابگو باشد.
اسپارک در طی این مدت روندی کاملا رو به رشد و منطبق بر اصول کاری را تجربه نموده تا در زمینه های مختلف، جوابگوی نیازهای بازار باشد.
اسپارک با پیاده سازی اصول CRM در پی ایجاد پل ارتباطی محکم با مشتریان خود است تا هر گونه ایراد و نقص احتمالی را بدین صورت برطرف نماید و پذیرای پیشنهادات و انتقادات تمامی مشتریان خود باشد  و بر پایه آن واحد روابط امور با مشتریان به صورت جدی و پیگیر، جوابگوی 24 ساعته هرگونه مطلبی از سوی مشتریان خود می باشد.

  • شبکه اسپارک از سال 1390 نماینده رسمی فروش انتقال داده های آسیاتک در استان مازندران می باشد و از سال 1392 به منظور ارائه راه حل های امنیتی به مشتریان خانگی و سازمانی ، به عنوان توزیع کننده رسمی فروش آنلاین محصولات امنیتی ایست در ایران شروع به فعالیت نموده است.
 

Search